Dlaczego My?

1

Profesjonalizm

Oddając motocykl do naszego serwisu masz pewność najwyższej jakości napraw, dokładności i dbałości o detale.2

Terminowość

Pilnujemy obiecanych terminów, a wszelkie ewentualne opóźnienia na bieżąco konsultujemy z Klientem.3

Pasja

Do swojej pracy zawsze podchodzimy z pozytywną energią i niezmiernie cieszymy się z zaangażowania Klientów w podejmowane działania.Kilka Słów Więcej Na Temat Firmy

Zajmujemy się kompleksową renowacją motocykli zabytkowych i klasycznych. Prowadzimy serwis motocykli współczesnych, swoją działalnością obejmujemy także naprawę quadów i skuterów. Zarówno drobne prace serwisowe, jak i generalne remonty silników wykonujemy z dużym zaangażowaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i nie kryjemy faktu, iż – oczywiście oprócz wykonanej pracy, największą satysfakcję sprawia nam jej rezultat w postaci zadowolonego Klienta.

Początki działalności firmy sięgają 1998 roku, kiedy to nasz garaż opuścił pierwszy motocykl. Był to K 750, tzw. „Kaśka”. Po niej przyszły kolejne zlecenia. Naprawa motocykli wśród znajomych z czasem nabierała tempa i nieśmiały początkowo pomysł o profesjonalnym warsztacie rysował się coraz bardziej, by w reszcie skonkretyzować się w postaci własnej firmy.

Przykładowe usługi serwisowe: kompleksowa renowacja motocykla, wymiana oleju silnikowego z filtrem, wymiana filtra powietrza, pranie i nasączenie filtra powietrza, wymiana świec zapłonowych, czyszczenie i synchronizacja gaźników, synchronizacja przepustnic wtrysku, regulacja luzów zaworowych, wymiana łańcucha rozrządu, naprawa główna silnika, serwis przedniego zawieszenia, prostowanie przedniego zawieszenia, serwis układu hamulcowego, serwis układu chłodzenia, serwis układu chłodzenia, serwis układu hamulcowego, szkiełkowanie: aluminium, miedźi, brązu i mosiądzu, usługi tokarskie, spawanie plastików, dorabianie części, inne usługi serwisowe.

f
Wszelkie prawa zastrzeżone GumaSerwis.pl © 2014. Realizacja: SochaCreate.com